Opublikowano Dodaj komentarz

Recenzja rajstop Gatta Flash&black 05 Nero 60DEN rozm. 4 

Rajstopy, pończochy, podkolanówki! Twój sklep z bielizną

Recenzja rajstop Gatta Flash&black 05 Nero 60DEN rozm. 4:

Kolejne rajstopy, kolejna recenzja! Kto mnie zna, ten wie, jak ubóstwiam kropki czy grochy ❤️ dlatego oczywiste było to, że na tapetę wezmę coś z kropkami. Gatta Flash&Black jeśli chodzi o dekoracje w postaci kropek to jest to taka dość znikoma ilość, są rzadziej położone na rajstopach.

W niczym to oczywiście nie przeszkadza, może to byc bardziej uważane za coś stonowanego, pasującego do bardziej eleganckich ubrań, wyjściowych- i też w takich okolicznościach je testowałam.

Rajstopy nie posiadają klinu, co bardzo mi odpowiada. Nie posiadają także wzmocnienia na palcach. Kropeczki są srebrne. Jeśli chodzi o grubość rajstop– myślę, że 60 DEN tutaj występuje, są bardzo ciepłe. Ogólnie całe rajstopy są miłe i przyjemne w dotyku.

 

Wytrzymałość rajstop oceniam na bardzo dobry! Testowałam je cały dzień, na uroczystości rodzinnej, zajmując się dwójką dzieci, non stop będąc na nogach- nie do zdarcia, co bardzo szanuję  Rozmiarowka- tu też nie mam powodów się przyczepić, jak najbardziej uczciwa (na codzien noszę rozmiar L)- nic nie spadało, nie opuszczało, nie trzeba co chwilę poprawiać. Reasumujac- jestem jak najbardziej na TAK jeśli chodzi o Gatte Flash&Black 05. Na pewno zagoszczą u mnie na stałe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × 1 =