Opublikowano Dodaj komentarz

Recenzja rajstop Orirose a’la kabaretki

Transkrypcja:

Hej wszystkim. Dzisiaj chciałabym zaprezentować Wam takie rajstopy w takie rąby, krateczkę, zależy ja jak to uważa. Rajstopy oczywiście z firmy Oriose. Kolor czarny jak widać, nie są zbyt cienkie, też nie są jakoś rewelacyjnie grube. Jednak powiem Wam szczerze, że na takie dzisiejsze, obecnie panujące, panującą pogodę są w sam raz. Mi jest akurat w nich ciepło, gdzie widać, że mają takie prześwity, że mają takie oczka widoczne, sprawdzają się moim zdaniem. Wyglądają na dosyć takie eleganckie, więc gdzieś na pewno na jakieś wyjścia czy do pracy myślę, że się sprawdzą. Fajnie się prezentują na nodze. Tutaj właśnie nie mają klinu, więc dla osób, które lubią nieco krótsze kreacje, myślę, że powinny się rewelacyjnie sprawdzić. Jak wyjęłam jest paczki, nie zauważyłam, żeby gdzieś tam były jakieś wady czy jakieś zaciągnięcia, dosyć dobrze się je ubierało. Są dosyć elastyczne. To jest akurat rozmiar 4L i jestem akurat w sam raz.

Jakoś tam nie opadają, też nie były ciasne, dobrze się je zakładało, dosyć rozciągliwe. Zaraz Wam pokażę, jak one wyglądają przy stopach. Tutaj właśnie mają takie wzmocnienie, chociaż nie nazwałabym tego profesjonalnym wzmocnieniem. Widać palce i tutaj wydaje mi się, że może być problem związany z ich wytrzymałością, więc tutaj, no zobaczymy, czas tak naprawdę pokażę.

Miałam je kilka razy na sobie, no póki co nic się nie dzieje z nimi. Przyszły tutaj pielęgnacyjne sprawy, tam jakieś czyszczenie, mycie, pranie itd. Nic się tutaj z nimi złego nie zadziało. Jeszcze dam takie zbliżenie, jak to wygląda. Fajnie przylegają do nóg, bardziej mi się podobają. To są troszkę inne.

Zdjęcia:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × 4 =