Opublikowano Dodaj komentarz

Rajstopy Orirose z motywem Świąt

Transkrypcja:

Hej wszystkim, dzisiaj chciałabym Wam pokazać coś specjalnego, coś na czasie obecnie, coś świątecznego. Oczywiście rajstopy OriRose w klimacie świąt są to złote śnieżynki z drobnymi kropeczkami.

Wydaje mi się, że są wręcz idealne na święta. Są po prostu słodkie, tak mi się spodobały, tak przypadły do gustu. Są dekoracją same w sobie, więc wydaje mi się, że do prostej sukienki czy spodniczki jak najbardziej będą pasować. Rozmiar 3 na 4 ML, tak pomiędzy powiedziałabym, są idealne dla mnie. Nic mnie nie uwiera, nie uciska, nie przeszkadza, nic nie dylda między nogami. Posiadają taki mały klin, krótki, dosyć. Jeżeli chodzi o grubość, to raczej taka 40, więc powiedziałabym, że idealne do domu, wszystko zależy jaka będzie pogoda w święta. Nie wiem, czy nadawałoby się tak na dłuższy, powiedzmy, spacer, wszystko zależy oczywiście od temperatury.

Są po prostu tak świetne, że stwierdziłam, że nie mogę przejść obojętnie obok nich. Jeżeli chodzi o palce, już Wam pokazuję, jak to wygląda. Powiedzmy, jakieś tam wzmocnienie jest, okaże się wszystko oczywiście pranie, jak to wygląda, czy się sprawdzi. Bardziej wydaje mi się, że stanowią dekoracje niż taką funkcjonalność, powiedzmy. Ale myślę, że za te kilka złotych można po prostu raz na jakiś czas sobie zaszalec. Tak to wszystko wygląda, piękny złotych wzór na czarnym tle. Nie zauważyłam, żeby miały jakieś niedoskonałości, jakieś zaciągnięcia, dziurki czy coś w tym guście. Raczej wyglądają na całe. No zobaczcie sami i ocencie, czy takie zdobienia, takie rajstopy będą Wam odpowiadać.

Ja jestem na tak, nawet jakby miał być, naraz to myślę, że sprawienie sobie takiego drobnego prezentu, poprawiający nastrój,

Zdjęcia:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × dwa =