Opublikowano Dodaj komentarz

Stylizacje na jesień 2022 – rajstopy czy pończochy?

Jesień, jak żadna inna pora roku dobra jest aby założyć rajstopy. Dlaczego piszę rajstopy, a nie pończochy? Poczytajcie proszę tutaj kiedy warto wybrać rajstopy, a kiedy pończochy. Ale jeśli nie chce Wam się czytać całego artykułu to podpowiem: kluczowe znaczenie ma nasz komfort cieplny 🙂

Czyli latem może dla większości z Was być za ciepło na rajstopy, choć istnieją fajne stylizacje letnie z rajstopami. Zimą z kolei może być nieco za zimno. Latem z kolei każda z nas chce pokazać i opalić nogi.

No ale przejdźmy do sedna. Zdecydowałyśmy się już na rajstopy i co dalej?

Zasadniczo mamy trzy drogi. Wybór każdej z nich zależy od naszego nastroju i… odwagi. Możemy pójść w klasykę, czyli ciemne, grubsze rajstopy np. Rajstopy Gatta Rosalia 40 den lub dużo bardziej komfortowe Rajstopy Gatta Relax Medica 40 den. Oczywiście jeśli jesień będzie ciepła, nic nie stoi na przeszkodzie aby ubrać cieńsze rajstopy np. Rajstopy Adrian Kiara 20 den.

Jeśloi chciałabyś aby podobnie jak w przypadku letnich stylizacji, twoje nogi przyciągały więcej uwagi możesz wybrać rajstopy wzorzyste np. Rajstopy Ardian Secession.

Ostatnią propozycją, jest propozycja najbarziej ekstrawagancka, ale także bardzo ciekawa. Skoro jesień bywa taka szarobura i nijaka to dlaczego nie próbować jej rozjaśnić kolorowymi rajstopami?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × pięć =