Opublikowano Dodaj komentarz

Video recenzja rajstop UP2 z Aldi

Dziś wrzucam tutaj na stronę video recenzję rajstop UP2 z Aldi zrobioną na potrzeby naszego rankingu marek rajstop. Zapraszam!!

Transkrypcja i dodatkowe zdjęcia:

Witajcie! Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam nowość firma Uber 2 Passion Moments. Nie wiem czy to się tak czyta. Widać chyba dokładnie nazwę firmy. Jest to nowość.

Nigdy nie miałam okazji wypróbować rajstop tej firmy, więc pewnie to będzie jakieś ciekawe doświadczenie. Rajstopy same w sobie niezwykłe. Kolor beż, piętnastka, grubość. Dosyć wygodne.

Jedyny mankament to to, że są dosyć szorstkie przy zakładaniu. Dosyć niemiłe, jednak jak za taką cenę nie wyglądają najgorzej. Leciutko się świecą, więc zależy jak kto lubi. Są dosyć rozciągliwe, to 4l, więc trochę za duża dla mnie, ale przynajmniej nie ma takiego dyskomfortu, że coś wisi jednak pomiędzy nogami.

Mają dosyć szerokie wzmocnienia na palcach, co akurat tak jak zawsze pisze w swoich recenzjach są atutem, przynajmniej dla mnie, bo mam tendencję do właśnie teraz. Dziurawie rajstopy na palcach.

Rajstopy poza tym mają klin dosyć dobrze schowany, nie rzuca się w oczy w sukience czy stricte do do kolan, więc co? Jest na pewno duży plus. Przede wszystkim akurat nie zauważyłam, żeby miały jakieś zaciągnięcia, jakieś ukryte wady, bo ostatnio jakiegoś mam pecha do tego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × 2 =