Opublikowano Dodaj komentarz

Recenzja rajstop MONA Idra 04 80 Den

Rajstopy, pończochy, podkolanówki! Twój sklep z bielizną

Kolejna Mona zagościła w mojej szafie. Uwielbiam Monę za to, że jest dobra jakościowo mimo niskiej ceny i za dość spory wybór. Idra przyciągla moją uwagę że względu na kropki, które jak kiedys wspominałam lubię 

🙂

Dodatkowym dekorem tych rajstop jest taka a’la lekko przezroczysta tasiemka, która jakby oplatała nogę od góry po same palce. Skuszona wyglądem i pewniakiem co do jakości Mony zakupiłam rajstopy. Na codzień noszę rozmiar 4-l i tu już przeżyłam pierwsze rozczarowanie. Mimo szczupłych nóg (nigdy nie miałam problemu z nałożeniem rajstop) Idra jest słabo rozciągliwa.

Bardzo ciężko je się zakładało, uważałam przy tym, żeby ich nie naruszyć i nie zrobić dziury. Po założeniu na nogi kolejne rozczarowanie- moim zdaniem nie są tak grube- nie jest to 80 Den. Paseczek oplatający nogę moim zdaniem jest słabo widoczny, jakoś się bardzo nie wyróżnia (na opakowaniu lepiej to widać). Plusem tych rajstop jest oczywiście wytrzymałość- po całym dniu chodzenia, zabaw z dziećmi, spacerowania, nic się nie stało z nimi. Rajstopy nie mają klinu ani zgrubień na placach. 
 
Osobiście jestem rozczarowana Moną Idrą…oczekiwałam jednak czegoś więcej już po wcześniejszych rajstopach. 
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czternaście − 14 =