Opublikowano 3 komentarze

Kiedy zakładamy rajstopy, a kiedy pończochy?

Rajstopy, pończochy, podkolanówki! Twój sklep z bielizną

Rajstopy i pończochy, tak podobne, a tak różne. Kiedy które ubierać? Zastanówmy się wspólnie.

Rożnica w zastosowaniu rajstop i pończoch bezpośrenio z różnicy w ich budowie. Jak wszystkie wiemy rajstopy mają zabudowaną część majtkową. Do niedawna były też mniej ozdobione niż pończochy, jednak coraz modniejsze są rastopy wzorzyste.

Rajstopy dobre na codzień i od święta

Rajstopy, pończochy, podkolanówki! Twój sklep z bielizną

Co do samych rajstop to bardziej pokutuje ich “roboczy” charakter. Ubieramy je głównie pod spodnie w jesienne zimne dni ponieważ są po prostu cieplejsze. Cieliste rajstopy są też bardzo często elementem dress kodu w firmach, sądach, urzędach itd. Trzeba też pamiętać, że jest większy wybór rajstop przeciwżylakowych i odchdzających”>rajstop przeciwżylakowych i odchdzających niż ma to miejsce w przypadku pończoch.

Jeśli chodzi o uroczystości i imprezy to wybór nie jest już tak jednoznaczny. Rajstopy dadzą nam więcej ciepła, może poza rajstopami kabaretkami. Pończochy za to dadzą nam więcej powietrza i swobody ruchu. Gdybym szła na impreze taneczną np. wesele jako gość napewno ubrałabym pończochy.

Weselny klimat…

Kontynuując temat wesel nie sposób wspomnieć o Pannie Młodej. Ja miałam ślub w październiku, więc rozsądnym wyborem były rajstopy ślubne”>rajstopy ślubne. Wiem jednak, że większość wesel odbywa się latem więc jedyną sensowną opcją są pończochy ślubne”>pończochy ślubne.

Ale zanim będzie ślub to najpierw chodzimy na randki, no właśnie i co wtedy?

Ja bym powiedziała że to zależy od dwóch rzeczy, czyli od temperatury na dworze jak i tego jak chcemy, aby randka się zakończyła 🙂 Trzeba bowiem pamiętać, że pończochy, a już szczególnie pończochy do paska”>pończochy do paska to podstawowy element bielizny erotycznej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 + szesnaście =